Świętujemy pierwsze urodziny!

13 grudnia 2019 roku jest dla naszego zespołu szczególną datą! Tego dnia po raz pierwszy zostały otwarte dla Pacjentów drzwi naszej kliniki…

Pierwsze-urodziny-Harmony-Clinic

13 grudnia 2019 roku jest dla naszego zespołu szczególną datą! Tego dnia po raz pierwszy zostały otwarte dla Pacjentów drzwi naszej kliniki, a od wydarzenia minęło już 12 miesięcy! Nadal przecieramy oczy ze zdumienia i próbujemy doliczyć się wszystkich wspaniałych momentów, które przeżyliśmy w Harmony Clinic przez cały miniony rok. Przeprowadziliśmy ponad 3000 zabiegów, goszcząc w progach naszej kliniki aż 1000 Pacjentów, ale to nie wszystko.

Rok pełen wyzwań i nietuzinkowych rozwiązań…

Gdybyśmy mieli opisać kilkoma słowami naszą wspólną, już ponad roczną, przygodę, użylibyśmy bardzo zróżnicowanych określeń. Było pięknie, zaskakująco, rewolucyjnie, edukacyjnie, lecz każdego dnia gościła w naszych sercach harmonia. Kiedy wiosną, nastał czas zamknięcia kliniki, w głowach zespołu Harmony Clinic rodziły się liczne pomysły, w jaki sposób utrzymywać więź z Pacjentami. Tak powstała idea pod hasztagiem #dbamyosiebie, w której przychodziliśmy z praktycznymi poradami, pomagającymi utrzymać dobre samopoczucie. Postawiliśmy także na webinary i po 17 spotkaniach online stwierdzamy, że okazały się one strzałem w dziesiątkę! Gościliśmy bowiem w Internecie niemal 1000 uczestników. Takie rozwiązania stały się dla nas niesamowitą lekcją oraz szansą na otwarcie dialogu.

2000 filiżanek kawy- czyli jest do kogo przychodzić!

Przez minione 366 dni nasz zespół nieustannie poszerzał swoje grono, zasilając się w wyjątkowych specjalistów! Aby jak najlepiej skupiać się na zdrowiu naszych Pacjentów, w 2020 roku wprowadziliśmy do oferty Harmony Clinic konsultacje i terapie z zakresu: uroginekologii i…. ?

Zajęliśmy się także ważnymi przedsięwzięciami takimi, jak „Męskie wyzwanie. Zdrowe odchudzanie”, pokazując ludzką twarz i podając dłoń w wędrówce po zdrowie aż 3 mężczyznom.

Z zaciekawieniem patrzymy w przyszłość

Obchodząc roczek, czujemy się zaciekawieni otoczeniem i konsekwentnie pragniemy realizować nasze cele i plany, a przede wszystkim- pomagać naszym Pacjentom wracać do sprawności i dobrego samopoczucia! Zaufanie wszystkich Państwa daje nam ogromną motywację oraz skłania ku pozytywnym uczuciom i energii. To nasze wspólne święto, dlatego celebrujemy je rozdając urodzinowe Vouchery na różnorodne zabiegi w facebookowym konkursie!

To pierwszy krok naszej pięknej drogi, DZIĘKUJEMY!